İnterloji Destek 0216 577 65 43 Dolar : 0.0300 | Euro: 0.0300

Servis Şartları

İnterloji, Internet servislerini müşterilerine ve kullanıcılarına sağlayarak, kendi sistemi üzerinden büyük miktarda bilgi aktarımının gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. İnterloji, Internet'in özgür düşünceyi teşvik eden, açık ve sınırları yok eden yapısına saygı duymaktadır. Bununla beraber, İnterloji, servislerinin sürekliliğinin sağlanabilmesi ve kamu yararının korunması amacı ile, servislerinin kullanımı ile ilgili sınırlayıcı, düzenleyici veya önleyici tedbirler alma yoluna başvurabilir. Bu "Genel Servis Şartları" (GSŞ), İnterloji'in kullanıcı ve müşterilerinin servis kullanımları esnasında uymaları gereken temel esasların düzenlenmesi amacı ile hazırlanmıştır. GSŞ, müşteri veya kullanıcılar ile yapılacak diğer sözleşmelere ek olacaktır.

İnterloji, bu GSŞ'nın duyurusunu, öncelikle www.interloji.com adresinde yer alan web sitesinden kullanıcılarına duyurur. İnterloji, GSŞ'de meydana gelecek değişiklikleri yine aynı şekilde web sitesinde yayınlar ve bu yayın, kullanıcının kendisine yapılmış tebligat yerine geçer. GSŞ ile ilgili değişiklikleri takip etme sorumluluğu kullanıcıya aittir. İnterloji servislerinden faydalanmaya devam eden kullanıcılar, bu GSŞ'de belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.

Internet'in en önemli özelliklerinden biri, kimsenin tam olarak sahip olmadığı ve kontrol edemediği bir yapıda olmasıdır. Bu özellik, Internet'te her türlü bilginin özgür şekilde paylaşılmasını sağlamakla beraber, aynı zamanda Internet kanalı ile elde edilecek bilgilerin doğruluğunun ve yasalara, genel ahlaka v.b. uygunluğunun garanti edilememesi sonucunu da doğurmaktadır. İnterloji, kendisine yasal mercilerden aksi yönde talep gelmediği sürece, sistemine ulaşan bilgilerin doğruluğunu ve içeriğini kontrol etmemekte ve herhangi bir sansür uygulamamaktadır. Bu nedenden dolayı, kullanıcılar, kendilerine Internet kanalı ile ulaşacak bilgilerin doğruluğunu ve uygunluğunu kendileri kontrol etmek durumundadırlar. Kullanıcılar, kendileri Internet kanalı ile ulaşan bilgilerin içeriğinden ve doğru olmamasından dolayı meydana gelebilecek hiçbir zarardan dolayı İnterloji'yi sorumlu tutamazlar.

İnterloji, kullanıcılarının kendi servisleri kanalı ile gönderdikleri, yayınladıkları bilgileri kontrol ve sansür etmemektedir. Kullanıcılar, İnterloji servisleri kullanımı esnasında gerçekleştirecekeleri aktivitelerin yasal sonuçlarından dolayı kendileri sorumludurlar.

GERÇEKLEŞTİRİLMESİ YASAK AKTİVİTELER

Aşağıdaki aktivitelerin İnterloji servisleri kullanılarak gerçekleştirilmesi kesinlikle yasaktır. İnterloji, bu aktiviteleri gerçekleştiren kullanıcılara ait servisleri durdurma, sınırlandırma veya tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

SPAM GÖNDERİMİ

SPAM, alıcının isteği dışında toplu ve/veya ticari amaç taşıyan mesajların Internet yolu ile gönderimidir. SPAM gönderimi, İnterloji'e olan güveni zedelediği gibi, aynı zamanda İnterloji sistemlerinde aşırı yüklenmelere sebep olarak, müşterilere sağlanan servislerde aksamalara neden olabilmektedir.
İnterloji'ten SMTP röle servisi alanlar, SPAM gonderimi yapamazlar. Kendisine ait bir SMTP sunucusu bulunduran kullanıcılar, İnterloji'den SMTP röle servisi alsınlar ya da almasınlar, kendi sunucularındaki SMTP röle servisini, SPAM gönderimini kolaylaştıracak şekilde korumasız ve 3. kişi/kurumların kullanımına açık şekilde çalıştıramazlar.

FİKİR ve SANAT ESERLERİNE YÖNELİK SUÇLAR

Kişi ve/veya kurumlara ait copyright, tescilli markalar, servis markaları, ticari sırlar, yazılım korsanlığı ve patent haklarına karşı işlenebilecek ve "Fikir ve Sanat Eserleri Yasası", "Markalar Yasası", "Türk Ticaret Yasası", "Patent Haklarının Korunması Hakkındaki Yasa" kapsamında suç teşkil edecek davranışlar bu kapsamdadır. Ayrıca, kişisel haklara ve özel hayata tecavüz içeren davranışlar.

GENEL AHLAKA ve GELENEKLERE AYKIRI DAVRANIŞ ve YAYINLAR

İnterloji servislerinin, kamu tarafından kabul görmüş genel ahlak ve geleneklere aykırı davranışları gerçekleştirmek için kullanılması ve/veya buna aracı olunması.

SALDIRGAN ve TEHDİTKAR DAVRANIŞLAR

İnterloji servislerinin, 3. şahıs ve/veya kurumlara karşı saldırgan ve tehditkar davranışlar içerecek şekilde kullanımı.

PHISHING SALDIRILARI DÜZENLENMESİ

Phising, kullanıcıların sahte internet sayfaları ve elektronik posta yoluyla kandırılarak kullanıcıya ilişkin kredi kartı bilgileri, banka hesap numaralarından bu hesaba ait internet şifresine kadar birçok özel bilgilerin ele geçirilmesidir.

DİĞER BİLGİSAYAR veya AĞLARA YASADIŞI YOLLARLA veya YETKİSİZ ERİŞİM

Başkalarına ait bilgisayar, kullanıcı hesabı veya ağlara yetkisiz veya yasadışı yollarla erişmeye çalışmak ("hacking" veya "hacker" olarak tanımlanan davranışlar) ve sistemlere yasadışı veya yetkisiz şekilde ulaşmayı sağlayacak diğer aktiviteler ("port scan", "stealth scan" v.b. aktiviteler) için kullanılması.

VİRÜS, KURTÇUK, TRUVA ATI v.b. ZARAR VERİCİLERİN DAĞITIMI İLE İLGİLİ AKTİVİTELER

Internet virüsleri, kurtçuk, truva atı gönderimi veya "pinging", "flooding", "mailbombing", "denial of service" gibi, diğer kullanıcıların, İnterloji ağını veya buna bağlı diğer ağ, sistem, servis ve/veya cihazı kullanımlarında aksamaya sebep olacak aktiviteler.

DİĞER YASADIŞI AKTİVİTELER

Burada belirtilmemesine rağmen, yürürlükteki yasalara aykırı ve suç teşkil eden her türlü aktivite.

DİĞER AKTİVİTELER

İnterloji kullanıcılarına, ticari itibarına ve saygınlığına zarar verecek davranışlar.

Yukarıda belirtildiği üzere, İnterloji servislerinden faydalanan kullanıcılar, gerçekleştirdikleri aktivitelerin yasal sonuçlarından kendileri sorumludurlar. İnterloji, kullanıcılarının gerçekleştirdiği aktivitelerin bu GSŞ'ye veya yasalara uygunluğunu düzenli şekilde kontrol ve denetime tabi tutmamaktadır. Bununla beraber, İnterloji, haberdar olduğu zararlı aktivitelerle ilgili bilgi silme, web sitesinin yayınını durdurma, zararlı yayınları bloke edecek uygulamalar kullanma, Internet erişimini engelleme gibi önlemleri alma hakkını saklı tutmaktadır.

İnterloji, web sitelerindeki ve Internet üzerinden iletilen bilgilerin gizliliğine önem vermektedir. Ancak, genel yapısı itibarı ile, Internet üzerinden iletilen bilgilerin güvenlik seviyesi normal posta, faks veya sesli telefon görüşmelerinden daha fazla veya eksik değildir. Bu sebeple, İnterloji, kullanıcılarının Internet üzerinden gönderdikleri ve/veya yayınladıkları bilgilerin mutlak güvenlik seviyesine sahip olmadığının bilinci ile davranmalarını önermektedir. Kullanıcılar, aksi belirtilen durumlar hariç olmak kaydı ile sistem ve bilgi güvenliklerinden kendileri sorumludurlar ve İnterloji'yi, kendi servislerinin kullanımı esnasında bilgi güvenliğinin sağlanamamasından dolayı sorumlu tutamazlar.

Kullanıcılar, İnterloji’nin diğer kurum ve kuruluşlarla imzaladığı Sözleşmeler kapsamında, hizmeti kullanan kullanıcılara bu hizmetin üçüncü şahıslara satışı konusunda getirilen kısıtlamalara aynen tabidirler.

İnterloji servislerinin kullanıcılara satışı ve teslimi esnasında, servis özellikleri ile ilgili bilgiler açık şekilde bildirilmektedir. Kullanıcılar, satış esnasında belirtilmeyen özelliklerin ilgili servis kapsamında yer almamasından dolayı İnterloji'ten hak veya zarar tazmini talebinde bulunamazlar.
GSŞ'yi ihlal edici davranışlarda bulunan kullanıcılar, İnterloji'in alacağı tedbirlerle ilgili olarak bir hak veya zarar tazmini talebinde bulunamazlar.

Bu GSŞ'nın, İnterloji servislerini kullanımınız esnasında size yardımcı olacağını ümit ediyoruz. GSŞ'yi ihlal edici davranışlar ile ilgili bildirimlerinizi gss@interloji.com adresine e-posta yolu ile yapabilirsiniz.

 


Müşteri No

Şifre


Şifremi Unuttum || Yeni Üyelik

  Sepetiniz Boş
Sepetime Git >>

T.C. Telekomünikasyon Kurumu
Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi
 
Y-S Belge tarihi :29-02-2008
Y-S Belge No     :192
 
Dünya standartlarının üzerinde web hosting (barındırma) hizmeti veren Comut.net İletişim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti. 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlemesi hakkındaki Kanun gereğince Telekomünikasyon Kurumunca 28-02-2008 tarihli 192 Belge numarası ile yetkilendirilmiş resmi kurumsal şirkettir.

 

Neden İnterloji ?

 • Kurulum ücreti yok!
 • Standart yedekleme!
 • Standart ASP desteği!
 • Web Kontrol Paneli ile kolay yönetim.
 • Sitenize özel trafik raporu!
 • 7X24 monitoring!
 • Yurtiçi ve yurtdışından çok hızlı erişim!
Bizi Tercih Eden Son Müşterilerimiz
 • Uniteam Bilgisayar A.Ş.
 • Reysaş Lojistik A.Ş.
 • Arı Pres
 • Lambacini (Liebherr)
 • Novakim İlaç A.Ş.
 • Tekbir Gümüş Ltd
 • Savaş Plastik A.Ş.
 • Şenpres Döküm Sanayi Ltd.

Servis Şartları | Gizlilik | Garanti ve İade Şartları

Hal yolu Sağlık Sokak No:1 Daire:13 Ataşehir
(Kozyatağı Carrefour Yanı Garanti Bankası Üstü)
Tel. 0216 577 65 43
Faks. 0216 577 65 44
© 2007 İnterloji.
Comut.net Hosting Ortağı.

Comut.net Hostbul'da yer alır!

Garanti Sanal Pos E ticaret

visa master kredi kartları

SSL Kilit

Bu site 256 bit SSL ile korunmaktadır.
İletişim: +90 216 577 65 43